FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Muzyka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vladsmirnov23
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 46

PostWysłany: Wto Gru 13, 2022 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście lubię rap. A ostatnio zacząłem interesować się naszym rapem i zdziwiłem się, ilu mamy fajnych artystów. Nie tak dawno zapoznałem się z twórczością Grande Connection. I nawet słuchałem jego dissu na innego artystę. Warto zauważyć, że byłem zaskoczony jakością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubisz i cenisz muzykę to na pewno sklep z profesjonalnymi sprzętami muzycznymi będzie idealnym miejscem dla Ciebie! Znajdziesz tam wiele różnych ciekawych propozycji sprzętów, które mogą być dość przydatne jeśli chodzi o muzycznych zapaleńców. Zachęcam zatem do sprawdzenia bogatej oferty sklepu Premium Sound

Ostatnio zmieniony przez hania123 dnia Wto Sty 31, 2023 3:09 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matilde
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 97

PostWysłany: Wto Sty 24, 2023 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię dobrą muzykę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1470

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy zauważyliście, ale płyty winylowe wracają do łask. Ostatnio widziałam, że firma https://x-disc.pl/pl/ oferuje niezrównaną jakość i dbałość o szczegóły przy produkcji tych kultowych nośników. Jeżeli jesteś zainteresowany takimi usługami, to skontaktuj się z nimi i ciesz się analogowym brzmieniem w swoim domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Cze 01, 2023 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka to dość szeroki temat, ale może też warto powspominać? Pamiętacie zespół Łzy? Nadal działają, choć obecnie wszystko wygląda już inaczej, zobacz jaka była ich historia. Jak dla mnie to ciekawy powrót do przeszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 587

PostWysłany: Sro Cze 07, 2023 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kochacie muzykę, to warto zainwestować nie tylko w dobre głośniki, ale też pianki akustyczne. Ja znalazłam takie tutaj https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pianki-akustyczne/absorbery-pianki-akustyczne/ . Nie są one drogie, a czytałam, że skutecznie poprawiają jakość dźwięku w mieszkaniu. W ten sposób można cieszyć się ulubioną muzyką odtwarzaną w lepszych warunkach akustycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Wto Cze 20, 2023 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem instrumentu, nagłośnienia lub akcesoriów muzycznych, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu muzycznego MusicAudio - https://www.musicaudio.pl/pianina-cyfrowe/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rhea11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 20, 2023 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa, czy posiadacie konta na Spotify Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dovor
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 127

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Performance Music Studio to świetne miejsce do spotkań z innymi entuzjastami muzyki. Możesz ćwiczyć swoje umiejętności, dzielić się wskazówkami i po prostu dobrze się bawić. Ponadto studio zawsze organizuje wydarzenia, w których można wziąć udział, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami lub po prostu dobrze się bawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1470

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że oferta przygotowana przez profesjonalną tłocznię płyt https://x-disc.pl/pl/ zainteresuje was równie mocno, jak mnie. Jest to profesjonalna tłocznia z doświadcczeniem, więc nie musicie się o nic martwić - wystarczy im zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Wto Lis 14, 2023 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze prezentuje się też https://manta.com.pl/produkt/glosnik-bluetooth-z-funkcja-usypiania-szumi-go/ . Zwróciła moją uwagę atrakcyjność oferty tej firmy, a szczególnie cieszę się z obecności funkcji usypiania w tym głośniku. To ważna cecha, idealnie spełniająca moje oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy