FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oświetlenie, akcesoria i narzędzia ogrodowe - zakupy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 7:56 am    Temat postu: Oświetlenie, akcesoria i narzędzia ogrodowe - zakupy Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Gdzie szukać dobrej jakości wyposażenia do ogrodu, głównie chodzi mi o oświetlenie, akcesoria i narzędzia. Będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi z Waszej strony, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy Olaj Garden https://olajgarden.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na dobrą jakość produktów, akcesoriów i narzędzi. Jednocześnie licząc na konkretną obsługę klienta od której można zdobyć sporo konkretnych podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, też zerknę bo już trochę ogród i ogólnie powierzchnię wokół domu zaniedbałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo dbam o swój ogród. Dziennie podlewam, co rusz coś sadzę. Używam nawozu i co sobotę koszę, jeśli pozwala mi na to pogoda. Ale muszę teraz znaleźć sklep gdzie sprzedają części do kosiarek bo moja kosiarka już coś się psuje, a jak całkowicie przestanie działać, to jak skoszę trawę ? Nie chcę żeby zbyt mocno zarosła, a ostatnio tylko deszcz i deszcz. Ech. Doradźcie coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ogród to z pewnością nie może w nim zabraknąć dobrej jakości mebli ogrodowych. W końcu po całym tygodniu pracy każdy chciałby usiąść sobie wygodnie na jakimś krześle we własnym ogrodzie. I tym aspektem u nas zajmuje się mąż. Pokazał mi takie meble ogrodowe ręcznie robione https://bawariameble.pl/ Nie powiem bo bardzo ładnie się one prezentują. Także przyjrzę im się bliżej i raczej zdecydujemy się na takie meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ransom.ebert
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może polecicie mi sklep, w którym kupię nową kosiarkę spalinową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę własnie na Olaj Garden https://olajgarden.pl/pl/c/Ogrod/28 i uważam, że to jeden z ciekawszych sklepów internetowych w którym znajdziecie wysokiej jakości wyposażenie do swojego ogrodu w dobrej cenie i też do stworzenia funkcjonalnego miejsca, aby móc w nim wypoczywać, ale też na przykład trochę pogrzebać się przy warzywniaku. Myślę, że się nie zawiedziecie i bez problemów znajdziecie to co potrzebne do swojego ogrodu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lessie.stroman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogrodzie oświetlenie też jest potrzebne, zwłaszcza jeśli spędzamy tam dużo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy