FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pompy ciepła

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcol81
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 455
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Czw Cze 08, 2023 12:32 pm    Temat postu: Pompy ciepła Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad instalacją gruntowej pompy ciepła w moim domu, jako bardziej ekologicznej i ekonomicznej alternatywy do tradycyjnych systemów ogrzewania. Szukałem odpowiednich ofert i natrafiłem na firmę Gejzer https://gejzer.com/ . Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą? Chciałbym dowiedzieć się więcej o jakości ich produktów i usług. Jakie są Wasze doświadczenia z tym dostawcą? Czy ich pompy ciepła są niezawodne i efektywne? Jak oceniacie poziom obsługi klienta?
_________________
Komuniści są jak krokodyle, które kiedy otwierają paszcze, nie wiemy – uśmiechają się, czy chcą nas pożreć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
consuelo.weimann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Gaj

PostWysłany: Pią Cze 09, 2023 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje zamontowanie tego rozwiązania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 453

PostWysłany: Sob Cze 24, 2023 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompa ciepła? Myślę, że to jak najbardziej odpowiednia oferta i propozycja dla Waszego domu, ale musicie wiedzieć, na jakie opcje przede wszystkim się zdecydować. Poza tym weźcie pod uwagę również to, że istotne jest zdecydowanie się na firmę, która wykonuje odwierty. Na pewno może się tym zająć www.odwierty.net , jeśli Wasz dom mieści się na terenie działań tej firmy. Na stronie możecie sprawdzić sobie szczegółową ofertę. Z pewnością będzie to dajna propozycja doświadczonych profesjonalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1138

PostWysłany: Nie Cze 25, 2023 4:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie odpowiedniej pompy ciepła jest niezwykle istotne, i sam niedawno rozważałem zakup pompy ciepła Kaisai. Jednak dowiedziałem się, że są one produkowane w Chinach, a nie w Japonii. Osobiście, ten fakt nieco mnie zaniepokoił i skłonił do przemyślenia przed podjęciem ostatecznej decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Nie Lip 30, 2023 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziemy w tym roku wybierać do swojego nowego domu źródło ogrzewania i zastanawiamy się nad pompą ciepła. Ta powietrzna szczególnie mnie interesuje, ma ona przecież dużo zastosować. Dla przykładu sprawdza się pompy ciepła do grzania wody, może być zamiennikiem elektrycznych ogrzewaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Czw Sie 24, 2023 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o różne kwestie związane z ogrzewaniem to warto także rzucić okiem na pompy ciepła cena: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/pompy-ciepla-202 . Coraz częściej stosuje się właśnie tego typu rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3441

PostWysłany: Wto Sie 29, 2023 3:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawialiście się już nad takim rozwiązaniem jak pompy ciepła wydajność ? Właśnie bardzo dużo osób zachwalali sobie ofertę tej firmy, dodatkowo też pompa ciepła działa bez żadnych problemów co jest bardzo ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 719

PostWysłany: Sro Sie 30, 2023 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja powiem wam, że jak chodzi o pompę ciepła, to według mnie warto po nią się zgłosić do firmy https://duneko.pl/dobor-pompy-ciepla/ - ponieważ znają się oni na rzeczy i na rynku już długi czas istnieją... Sporo klientów im zaufało i są zadowoleni z ich usług - a to też o czymś świadczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 614

PostWysłany: Sro Sie 30, 2023 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku domów, pompa ciepła może wspierać wydajne ogrzewanie elektryczne . Dziś oferowane ogrzewania elektryczne, wcale nie kojarzą się z dużym zużyciem energii elektrycznej, w połączeniu z odnawialnymi źródłami energii to coraz częściej wybierana technologia, która jest również bardzo bezpieczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3441

PostWysłany: Sro Paź 18, 2023 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że spodoba wam się taka opcja jak pompa woda powietrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy