FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
sport to zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ipredovic
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2023 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam grać w tenisa. To mój ulubiony sport.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 894
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, poprawcie mnie jeśli źle rozumiem. Szukałam połączenia pomiędzy uszkodzeniem mechanicznym np. przygnieceniem, zmiażdżeniem mięśni a chorobami nerek. Czy w tym wypadku dobrze mi się wydaje, że odpowiada za to rabdomioliza Przyznam, że tylko o tym słyszałam i chciałam się dowiedzieć więcej jeśli coś wiecej podsuniecie na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kokotitupik88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda na przykład jazda na rowerze jest bardzo dobrym tego przykładem, ale potrzebny jest do niej też odpowiedni sprzęt jak spodenki rowerowe .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1994

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie polecam się zdrowo odżywiać np. http://www.konkursnetto.pl/ zerknijcie tutaj żeby dowiedzieć się jak ważne jest picie wody, ale takiej, która jest zdrowa dlatego różnego rodzaju filtry dobrze jest stosować w domu dlatego poczytajcie na temat tego, czym kierować się przy wyborze.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3419

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2023 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja zastanawiam się nad tym jak wyleczyć zapchany nos alergia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 894
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli wasze dzieciaki są zajawione sportem to rzuccie okiem na ofertę tych materacy gimnastycznych https://50przekroju.pl/ogolne/jak-dobierac-materace-gimnastyczne-pod-rodzaj-treningu/ tutaj bardzo ciekawie tłumaczą jak dobrac odpowiedni materac pod rodzaj wykonywanego treningu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1869

PostWysłany: Wto Maj 09, 2023 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie, jednak należy też znać umiar i warto monitorować procesy zachodzące w ciele podczas treningów. Dlatego możecie na przykład zastanowić się nad zakupem dobrej jakości sportowego smartwatcha i takie propozycje będziecie mogli znaleźć w ofercie producenta Manta u którego dostępne są takie propozycje, jak na przykład "Smartwatch Manta SWT06BP z pomiarem saturacji i ciśnienia krwi" posiadający m.in Pomiar tętna, ciśnienia krwi, natlenienia krwi, czy również Licznik kroków i kalorii. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Sob Maj 20, 2023 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, odpowiednie ubrania są kluczowe, aby bezpiecznie uprawiać sport. Widziałem na stronie http://sportowybutik.pl/ miejsce z odzieżą sportową. Czy możecie mi podpowiedzieć, jak najlepiej podchodzić do tego rodzaju zakupów? Ciekawi mnie, jakie Wy macie zdanie na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milton.barrows
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2023
Posty: 8
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 21, 2023 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się biegać codziennie po godzinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Sro Maj 24, 2023 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla osoby, które jest kibicem jakieś drużyny? Całą odziez oraz wszystkie akcesoria kibicowskie dla naszej grupy zamawialiśmy u polecanego nam, polskiego producenta odzieży sportowej, reklamowej i gadżetów kibicowskich - https://efanshop.eu/oferta/szaliki-kibicowskie/szaliki-polarowe/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3831

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie związanym z środkami takimi jak sterydy najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z sprawdzonych miejsc. Sklepem który posiada wysokiej jakości produkty jest https://sterydy.cc/ Ich bogata oferta pozwoli Ci na znalezienie tego co dokładnie cie interesuje a przystępna cena i rzetelne informacje dadzą gwarancję zadowolenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omante
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Miedzna

PostWysłany: Pią Cze 09, 2023 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o sporcie to czy wiedzieliście, że piłkochwyty są ważnym elementem infrastruktury sportowej, który pomaga utrzymać bezpieczeństwo na boisku lub w hali sportowej? Wysoka jakość siatek oraz prawidłowe zamocowanie są kluczowe dla zapewnienia skutecznej ochrony przed wypadającymi piłkami. Można je zamówić np. tutaj: https://siatki-sportowe.net/pilkochwyty-pilkolapy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Cze 14, 2023 3:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście sport to zdrowie. Dalatego trzeba dbać o rozwój fizyczny od najmłodszych lat. Ja trafiłam na taką ofertę tu https://movecamp.pl/akademia-sportowa/przedszkole-pilkarskie/ Zajęcia piłkarskie dla dzieci od wieku 3 do 7 lat. w czasie tych zajęć dzieci min odgrywają mini mecze, uczą się prowadzić piłkę itp Może ta propozycj was zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 934

PostWysłany: Czw Cze 15, 2023 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... kwestia taka, co się dzieje, ale ogólnie nie należy nigdy zwlekać z ustaleniem, o co chodzi. Im szybciej da się to załatwić, tym lepiej. Nie jest tak, że coś magicznie przechodzi. To tak nie działa. USG w tym kraju da się zrobić szybko i profesjonalnie. Tutaj macie namiar w Warszawie - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Badane na godzinę, na porządnym sprzęcie z opcją konsultacji, zaleceniami. Tam w zasadzie wszystko robi wrażenie, a skierowanie jest zbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 391

PostWysłany: Sob Cze 17, 2023 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Triathlon to wymagający, ale niezwykle ekscytujący sport, który łączy pływanie, jazdę na rowerze i bieganie. Uczestnicy muszą przejść przez trzy różne etapy, testując swoją wytrzymałość i umiejętności w każdej dyscyplinie. Triathlon to także sport, który wymaga dobrej organizacji i strategii, zarówno podczas treningów, jak i w czasie zawodów. Dla wielu triathlonistów to nie tylko sport, ale także styl życia, który pozwala na rozwijanie się i pokonywanie własnych ograniczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
Strona 36 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy