FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Smartfon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborahh
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 301

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2023 7:06 am    Temat postu: Smartfon Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o smartfonach realme seria 5? Warto zainwestować w któryś model?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie brzmi, jaki model telefonu posiadacie? Moim zdaniem warto zwrócić szczególną uwagę na dobór etui do konkretnego modelu, aby zapewnić jak najlepszą ochronę. Czytałem na stronie https://www.e-kolo.pl/wiadomosci,20309,co-powinno-miec-dobre-szklo-hartowane-na-iphonea-13-podpowiadamy o doborze etui i uważam, że to istotna kwestia. Jakie macie na to zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pią Maj 05, 2023 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinniście się dowiedziec, na czym polega inteligentne ladowanie telefonu. Wszystko co ważne na ten temat, zostalo opisane pod adresem https://fonek.pl/blog/na-czym-polega-inteligentne-ladowanie-telefonu/aese_ckhj Poczytajcie w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim smartphone możecie mi polecic do 1500 zł?

woda dla firm Jarocin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
consuelo57
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2024 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka za niedługo będzie obchodziła swoje szesnaste urodziny. Z tej okazji zażyczyła sobie ode mnie na prezent nowy smartfon. Obecny jest już trochę przestarzały. Poza tym narzeka ona na jakość jego aparatu. Stąd moje pytanie - jakie smartfony polecacie dla nastolatki? Poszukując różnych modeli, natrafiłem na taki artykuł - https://technika.dlastudenta.pl/artykul/3-modele-smartfonow-dla-nastolatka-poznaj-polecane-propozycje,152929.html. Z niego dowiedziałem się o Apple iPhone 14, Samsung Galaxy S23 i Xiaomi Mi 11i. Czy ktoś z was miał może okazję kiedyś użytkować, któryś z tych modeli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy