FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprowadzanie samochodu z USA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcol81
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 452
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 5:55 am    Temat postu: Sprowadzanie samochodu z USA Odpowiedz z cytatem

Cześć! Wiecie może, gdzie najlepiej sprowadzać auto z USA? Rozmawiałem o tym ostatnio ze swoją znajomą i ta poleciła mi tą firmę https://carforfriend.pl/import-z-usa/ . Co o nim myślicie? Rzeczywiście warto się na nich zdecydować? Z tego co widzę to mają oni całkiem atrakcyjne ceny. Koniecznie dajcie znać co sądzicie o nich, będę wam bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
_________________
Komuniści są jak krokodyle, które kiedy otwierają paszcze, nie wiemy – uśmiechają się, czy chcą nas pożreć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 610

PostWysłany: Nie Lip 02, 2023 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie...po co rozważać sprowadzenie auta z USA skoro w Polsce można pozyskać bez problemu dobrej klasy samochód? I to nie posiadając wielkich zasobów na koncie. Ja np. wziąłem w leasing nowiutką Skodę Octavię- model bardzo komfortowy, nowoczesny, świetnie wypadający w rankingach bezpieczeństwa jazdy. O możliwości dzierżawy tego pojazdu na atrakcyjnych warunkach dowiedziałem się ze strony https://allebiznes.pl/skoda-octavia-w-korzystnym-leasingu/ . Podjąwszy współpracę z Volkswagen Financial Services faktycznie dopasowałem raty idealnie do swoich możliwości finansowych, nie muszę się też martwić utratą wartości maszyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gibson.antonia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Mar 01, 2024 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o import samochodów zza granicy, to najczęściej jest on rozważany przez osoby, którym zależy na lepszym wyposażeniu danego modelu auta lub wśród osób poszukujących specyficznych modeli niedostępnych na lokalnym rynku. Niestety, wiele modeli aut wypuszczanych na rynek europejski ma słabsze wyposażenie od tych, które są produkowane na rynek amerykański.
_________________
import aut z USA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Pon Mar 11, 2024 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to nigdy nie wiemy, jaki samochód wynajmujemy lub kupujemy. Moje auto wydawało się być ok, a ciągle się psuje. Ostatnio pomagała mi pomoc drogowa, holowanie 24h na lawecie Łowicz i okolice: http://pomocdrogowa.lowicz.pl/ . Polecam Wam ich usługi w razie jakiejkolwiek awarii samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy