FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
szkolenia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 550

PostWysłany: Czw Cze 29, 2023 3:22 pm    Temat postu: szkolenia Odpowiedz z cytatem

Witam, co sądzicie o inwestowaniu w swój rozwój? Zalezy mi na tym, by mieć motywację do pracy oraz do rozwoju swojej firmy. Co uważacie o tym https://leadership-center.pl/blog/motywacja-jak-miec-ochote-do-robienia-wszystkiego/ ? Zapraszam do komentowania, ponieważ chcę aktywnie się rozwijać,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sob Lip 01, 2023 5:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że szkolenia są bardzo ważne i trzeba o nie dbać bo rozwijają osobowość a także firmę. Bardzo duży wybór szkoleń masz w ofercie https://www.humanskills.pl/szkolenia_zamkniete/emisja-glosu-w-biznesie/ a to liderzy rynku. Działają od wielu lat i mają najlepszych coachów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodna12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 22

PostWysłany: Sro Lip 26, 2023 5:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto inwestować w rozwój osobisty się na każdym kroku. Świat się zmienia, wszystko technologicznie idzie do przodu. Trzeba nadążać za zmianami aby nie wypaść z rynku a do tego znaleźć swój własny środek na work-life balance.
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Pią Lip 28, 2023 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują Was kursy dla stomatologów, higienistek czy asystentek stomatologicznych to warto skorzystać z oferty firmy Heroes of Dentistry heroesofdentistry/pl/. Zajęcia odbywają się na terenie Grudziądza, poruszają najważniejsze kwestie, są prowadzone przez doświadczonych praktyków. Na plus rozsądne ceny i profesjonalna obsługa kursanta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bill.gutkowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Lip 30, 2023 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym szkolić się z zakresu ux u iu. Co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3789

PostWysłany: Pią Sie 04, 2023 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiając na rozwój osobisty warto jest korzystać z różnego rodzaju szkoleń podnoszących kwalifikację. Jedną z firm prowadzących szkolenia jest MCKK. W ich ofercie znajdziesz kursy zawodowe, operatorskie,kursy na koparki a także usługi poligraficzne i badania psychologiczne. Ich kadra to osoby posiadające wysoką wiedzę i umiejętności. Z szkoleń możesz skorzystać również w ramach środków unijnych. Mckk to rewelacyjne miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Sro Lis 22, 2023 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesują mnie gry menedżerskie. Czy wiecie, która firma oferuje takie kursy? Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Training Partners. Czy ktoś z was korzystał kiedyś z usług tej firmy i może podzielić się opinią? https://trenerzy.pl/szkoleniowe-gry-symulacyjne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3789

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje oraz uzyskać potwierdzenie kompetencji w postaci odpowiednich certyfikatów z zakresu tematów budowlano-instalacyjnych to zajrzyj koniecznie do https://e-proficlub.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thelma04
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Gru 22, 2023 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakie szkolenie warto się zapisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martii
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2021
Posty: 19

PostWysłany: Sro Sty 24, 2024 12:10 pm    Temat postu: Re: szkolenia Odpowiedz z cytatem

malpek napisał:
Witam, co sądzicie o inwestowaniu w swój rozwój? Zalezy mi na tym, by mieć motywację do pracy oraz do rozwoju swojej firmy. Co uważacie o tym https://leadership-center.pl/blog/motywacja-jak-miec-ochote-do-robienia-wszystkiego/ ? Zapraszam do komentowania, ponieważ chcę aktywnie się rozwijać,pozdrawiam.


Inwestowanie w swój rozwój jest super, teraz to można robić nawet online. Super są tego typu szkolenia - https://szkolenia-kargroup.elk.pl/produkt/kurs-instruktor-fitness/ jak widać, można nawet takie sportowe robić bez problemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3404

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widziałam w ostatnim czasie to komunikacja interpersonalna warsztaty może okazać się trafnym wyborem. Ostatnio znalazłam tę stronę i zauważyłam, że oferowane szkolenia są bardzo wartościowe. Może to być fascynującą opcją do rozważenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ArkDor87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś szukał, jak zwiększyć zaangażowanie pracowników, to polecam szkolenia od ARK, świetna firma szkoleniowa, znają się na rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własną firmę i organizując szkolenia nie możemy zapomnieć o pracownikach oraz o kadrze która zarządza. Warto jest postawić na odpowiedni np. wegański cateringZe względu na to, że każda firma która chce osiągać sukces , musi stawiać na pracowników. Ich rozwój jest podstawą dobrze funkcjonującego i rozwijającego się biznesu dlatego podczas tego typu spotkań odpowiedni catering to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1720

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mógłby polecić sprawdzone firmy szkoleniowe, które specjalizują się w organizowaniu szkoleń dla firm? Jestem zainteresowany dowiedzeniem się, jakie są najlepsze firmy szkoleniowe na rynku, które oferują wysokiej jakości programy edukacyjne dostosowane do różnorodnych potrzeb i branż. Jako przedsiębiorca, chcę współpracować z profesjonalistami, którzy pomogą mi w rozwijaniu potencjału mojego zespołu. Korzystał ktoś może z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenie/kategoria/szkolenia-gastronomiczne/ szkoleń i może coś więcej o nich napisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3789

PostWysłany: Pon Lut 05, 2024 4:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii szkoleń specjalistami są https://csipz.pl/kategoria-produktu/ebooki/ Jest to centrum, które łączy dobre praktyki, wiedzę oraz ogromne doświadczenie. Warto im zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy