FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Telewizja kablowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Czw Mar 11, 2021 9:20 am    Temat postu: Telewizja kablowa Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, jestem w trakcie przeprowadzki i poszukuje dobrej telewizji kablowej. Słyszałam, że w mojej okolicy najbardziej polecana jest kablówka Parzniew, mają oni w swojej ofercie również światłowód Parzniew. Mogłabym wtedy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, jednak chciałam się jeszcze was o to dopytać. Korzystaliście, polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra kablówka to podstawa Smile ja uwielbiam spędzać wieczory przed TV oglądając dobre filmy czy ulubione seriale. Jeśli chodzi o dostawcę telewizji to korzystam z oferty Elpos ( działają w Białymstoku i okolicach). Super jakość usług, rozsądne ceny, sympatyczna i pomocna obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michkob
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 20

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja trafiłem ostatnio na dosyć ciekawe info związane z tym jaką tv kablową najczęsciej wybieramy https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,telewizja-na-zyczenie-to-juz-standard-35-polakow-ma-wykupiona-subskrypcje-w-serwisach-vod,wia5-3273-59203.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 5:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam zamiar zrezygnować z telewizji kablowej. Znalazłem ostatnio taka ofertę tu https://pilot.wp.pl/ Ta telewizja internetowa ma setki kanałów, filmów i seriali w jakości Full HD. Można ja oglądać na rożnych urządzeniach np laptop, telefon. Nie tylko w naszym kraju ale też innych państwach UE. I co ważne jest tania w porównaniu z kablówką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dhowe
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie kablówek jest wiele różnych zdań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w Wieliczce internet od Fiberlink i kupiłam pakiet właśnie razem z telewizją. Jestem pozytywnie zaskoczona bo nie płacę za taki pakiet dużo a mam szybki internet bez limitów i do tego bardzo dużo kanałów telewizyjnej w najwyższej jakości obrazu. Bez zakłóceń odbiera, nie zrywa połączenia, to jest zdecydowanie oferta godna uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 114

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystałem z promocyjnej oferty w Elpos na kablówkę i internet. Bardzo jestem zadowolony z tego wyboru gdyż naprawdę internet działa niezawodnie, a w kablówce mam swe ulubione programy, które umilają mi wieczory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie ja mam do Was pytanie, bo firma https://instalacje-elektryczne-teletechniczne.pl/satelita-dvbt/ zajmuje się montażem satelit i ostatnio trzeba było zmienić na dvbt2 czy coś takiego. Myślicie, że oni mogą się tym zająć i przeprowadzić montaż w dobrej cenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haiko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 152

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2022 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mam chwilę, to zawsze oglądam jakiś film, ale zawsze jest to w necie, nie mam w domu telewizji. Akurat od niedawna korzystam ze strony https://ekino.sx/ jest bardzo fajna i do tego darmowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Pon Lis 28, 2022 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś tak nie ufam rozwiązaniom takim jak telewizja przez internet. Takie platformy nigdy nie są pewnym źródłem. Inna sprawa, że i tak jakiś koszt ponosimy za sam internet, który jest potrzebny do oglądania. Kablówka wypadnie kosztowo podobnie i oferuje legalne oglądanie. Wspomniany tu Elpos ma całkiem bogata ofertę kanałów. Widziałam tam nawet jakiś kanał z serialami w 4k, wiec widać to idzie do przodu. Z czasem pewnie będzie coraz więcej takich kanałów. No i w kablówkach mamy i kanały z muzyka i z dokumentami, więc coś innego niż na takich platformach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki napisał:
dobra kablówka to podstawa Smile ja uwielbiam spędzać wieczory przed TV oglądając dobre filmy czy ulubione seriale. Jeśli chodzi o dostawcę telewizji to korzystam z oferty Elpos ( działają w Białymstoku i okolicach). Super jakość usług, rozsądne ceny, sympatyczna i pomocna obsługa.


chodzi Ci konkretnie o tą firmę, nie http://elpos.net/ ? Jeśli tak to zgadzam się, mają i super telewizję i fajny, stabilny i szybki internet, w wielu lokalizacjach nawet światłowód Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keegan.reilly
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Myślenice

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanowczo wystarcza mi posiadanie platformy Netflix i HboGo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Sob Mar 11, 2023 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

keegan.reilly napisał:
Stanowczo wystarcza mi posiadanie platformy Netflix i HboGo Smile


Niby tak. Ale takie platformy to w większości filmy i seriale. Jak ktoś szuka czegoś więcej to już jest tego naprawdę mało albo wcale. Koncerty to mały % na tych platformach, tak samo dokumenty. Nie znajdziesz tam takich produkcji, jakie mogą zaoferować kanały Animal Planet, Discovery czy NG. A kablówka to wszystko ma. I w Elpos nie potrzeba jakiegoś wysokiego pakietu do tego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy