FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Urządzam swój lokal

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marianna
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 9:39 pm    Temat postu: Urządzam swój lokal Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

każdy wie jak ciężko w dzisiejszych czasach jest na rynku pracy - praca jest ale bez znajomości trudno ją znaleźć a nie każdy te znajomości posiada. ja ich nie mam więc musiałam wziąć sprawy w swoje ręce i postanowiłam otworzyć własną kawiarnię/cukiernię - trochę coś w stylu muffiniarni! Jestem na etapie urządzania lokalu i zastanawiam się gdzie kupić jakieś ciekawe, nowoczesne a przy tym niecodzienne hokery barowe - muszą być kolorowe i jakieś takie inne, niespotykane. Znacie jakieś miejsce?


Ostatnio zmieniony przez Marianna dnia Czw Sie 06, 2015 9:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
krupa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o coś nietypowego i trochę odjechanego to najlepiej szukać w sieci i najlepiej u projektantów zajmujących się desingiem.. Niestety może Cię to trochę kosztować, ale myślę, że czasami po prostu warto spróbować i zaryzykować, jeżeli chodzi o coś nietypowego.. Na pewno nietypowy wystrój kawiarni przyciągnie klientów, bo to co nietypowe ciekawi i przyciąga:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tekla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co to znaczy nietypowy... chodzi o kształt, materiał z którego będą wykonane, czy może kolor? Ja swego czasu pracowałam w barze, można powiedzieć, że byłam tam od momentu kiedy wszystko się tworzyło i takie krzesła kupiliśmy od jakiegoś baru, który sprzedawał swoje stare wyposażenie i zmieniał wystrój. Może idź w tym kierunku? Na pewno zaoszczędzisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianna
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem na myśli całosć- z reguły jak się idzie od restauracji czy kawiarni to mimo że krzesła czy stoły sa nowoczesne to jednak takie typowe -może własnie połączenie różnego kształu, różnych materiałów i kolorów sprawi, ze powstanie ta nietypowa kombinacja. Ciężko mi okreslić - mam jakąś wizję ale brakuje jej jeszcze dużo do pełnej realizacji... i co robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patinson
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, istnieje coraz więcej sklepów, które posiadają ciekawy asortyment. Poszukaj czegoś w w internecie. Może jakieś arnzacje i prospekty rzucą Ci się w oko. Na pewno coś znajdziesz. Nie opierała bym się raczej na zwykłych sklepach meblowych bo oni już nie mają nic nowatorskiego. Zawsze tez możesz skorzystać z pomocy jakiegoś doświadczonego dekoratora. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł Smile Czasami najlepiej jest zacząć robic cos na swoim i dla siebie. Moja znajoma otworzyła niedawno malenka kawiarenkę i idzie jej nieźle. Faktem jest że sporo zainwestowała bo to stary budynek. Nawet z ogrzewaniem miała problem. W końcu wymyśliła, że kominek i na wszelki wypadek takie http://iterma.pl/wysokosc-600/1/312/ grzejniki będzie miała Smile Wszystko sie da jak sie chce Smile Więc i Tobie sie uda bo takich lokali nie ma zbyt duzo Smile Jeśli jeszcze będziesz miała jakiś ciekawy pomysł to wypali w 100 %.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 4:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł Smile Pamiętaj o porządnej instalacji elektrycznej! Jeśli kupujesz stary lokal to koniecznie ją wymień bo to różnie może być. Możesz się w tej sprawie zgłosić np do http://www.elektro-kom.pl/oferta;pomiary-instalacji mają bardzo dobrych elektryków którzy szybko ogarną sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy