FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
projektowanie wnętrz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka22
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 04 Lut 2021
Posty: 49

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 6:10 am    Temat postu: projektowanie wnętrz Odpowiedz z cytatem

Cześć,
kupiliśmy z mężem właśnie nowe mieszkanie. Potrzebuję osoby, która doradzi mi w aranżacji wnętrz. Mieszkanie jest z 3 pokojowe. Co dla mnie ważne ma duży balkon z pięknym widokiem, który chciałabym mieć jako miejsce wypoczynku. Interesuje mnie szczególnie styl skandynawski. Znacie kogoś kto zajmuje się projektowanie wnętrz koszalin?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 254

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 2:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj sie z panią Sandrą Mayer - https://mayer.org.pl/ na pewno będzie ci w stanie stworzyć wnętrze o jakim marzysz. Wygodne i funkcjonalne, stylowe i eleganckie, dopasowane do twoich potrzeb i gustu. nam robiła projekt wnętrza salonu oraz biura rachunkowego. Z obydwóch projektów jesteśmy bardzo zadowoleni, jak i z całej współpracy. Pani Sandra jest osobą konkretną, komunikatywną, wszystko można ustalić, według swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 5:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wymienić skuteczny i profesjonalny program CAD, który pozwoli Wam efektywnie pracować i tworzyć rozbudowane projekty. My akurat zdecydowaliśmy się postawić na ZwCAD 2021 w naszym biurze projektowy, na którym pracuje mi się bardzo dobrze, jednocześnie zachowuje szereg nowych rozwiązań i świetną bazę nakładek. Jednocześnie dostępne wersje 32 i 64 bit, pełny zakres szkoleń oraz dobrze działająca opieka techniczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vocu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obsługa CAD jest dość trudna
_________________
Witaminy dla kobiet w ciąży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregcal89
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ZWCAD jest liderem w dziedzinie programów CAD. Serdecznie polecam, jest również wersja testowa na 30 dni.

__________
Program CAD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zaglądacie na blogi wnętrzarskie? Moim zdaniem warto. Znajdziecie na nich wiele przydatnych informacji. Jednym z takich blogów jest https://architektna5.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3873

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o projektowaniu wnętrz to myślę, że warto wspomnieć o programie https://gstarcad.pl/porownaj-z-zwcad/. To naprawdę łatwy w obsłudze program do rysunku technicznego. Polecam serdecznie! Warto zajrzeć na ich stronę internetową , mają tam wszystko dokładnie opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niveon
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 47

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno rozsądnie jest skorzystać z porad wnętrzarskich. Nie wiem, jak aktualnie by się prezentował salon, gdyby pomocy nie udzielili mi ELSI STUDIO http://elsistudio.pl/oferta/porady-wnetrzarskie . Pogadalismy o konsepcjach, inspiracjach i pomysle na wdrożenie tego wszystkiego - udało się. Również zyskalismy wsparcie podczas właściwych zakupów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 826

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2022 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej znalezc biuro projektowe, ktore sie w temacie specjalizuje. Moj znajomy zlecal projektowanie sklepów poznań i wspolpraca byla bardzo udana, zachwalal mocno projekt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdan
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 36

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos stylu skandynawskiego, czy nie macie wrażenia, że obecnie próbuje się nieco odejść od szarości we wnętrzach? Wydaje mi się również, że coraz częściej styl skandynawski łączy się z innym stylem, by uzyskać naprawdę ciekawy efekt. Czy ktoś z Was ma podobne spostrzeżenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 538

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styl skandynawski to naturalne materiały wiec odcienie bieli i szarości, o którym napisałaś magdan można przełamać kolorem naturalnego drewna bądź wprowadzając cegłę do wnętrza w postaci płytek z elastycznego klinkieru Elabrick https://elabrick24.pl/. One dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, a do tego są wytrzymałe i łatwe w montażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mam być z wami szczera, to ja zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z oferty https://grid.com.pl/biuro-projektowe-oferta/projekty-lokali-uslugowych/ Czy ktoś z was miał już styczność z tym biurem projektowym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy