FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kabina prysznicowa- która lepsza?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 1:43 pm    Temat postu: Kabina prysznicowa- która lepsza? Odpowiedz z cytatem

Jestem tuż przed remontem łazienki i niemalże wszystkie decyzje mam już podjęte. Została mi jedna-kabina prysznicowa. Ciągle nie mogę się zdecydować czy lepsze będzie szkło czy tworzywo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bzika na punkcie kabin prysznicowych typu walk-in. Wyglądają rewelacyjnie, jednak nie we wszystkich łazienkach sprawdzą się tak jak powinny.
_________________
Nie mogę uwierzyć, że tak normalnie wyglądam na zewnątrz, choć w środku mam kompletne pobojowisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 345

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak naprawdę jest kwestia indywidualnego wyboru. U mnie zdecydowanie wygrywa szkło. Prezentuje się dużo lepiej, moim zdaniem znacznie łatwiejsze w utrzymaniu w czystości, nie rysuje się i nie zacznie odbarwiać się z czasem. Ja zdecydowałam się zamówić taka kabinę tutaj http://esglas.pl/oferta/kabiny-prysznicowe-szklane/ . Zajęli się tematem kompleksowo. Od projektu, który uwzględniał moje potrzeby do montażu włącznie. Prezentuje się to znacznie lepiej od tych, które oglądałam w markecie. Fachowcy godni polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jeżeli chodzi o sam wybór odpowiedniego modelu to polecam sprawdzić też sklep https://astershop.pl w którym możesz sobie przejrzeć różnego rodzaju kabiny prysznicowe, ale również jak się zdecydujesz na wanny. U nas jest wersja Walk In, także jak chcesz mieć szeroki wybór to na pewno u nich trafisz coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kabiny również będziecie potrzebowali odpowiedniej baterii dopasowanej od strony stylu, ale też typu ponieważ wariantów jest mnóstwo w zależności od wybranego modelu. Tutaj warto zajrzeć na https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienkowe-prysznicowe gdzie sprawdzicie dostępne propozycje marki Sotbe i też w różnych wariantach odnośnie kolorów. Przykładem może być SOTBE LOFT SVART GOLD ROSE, która na mnie akurat robi mega wrażenie i koniecznie dajcie znać na co się ostatecznie zdecydowaliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy