FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
własna firma
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dadzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 116

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 8:37 am    Temat postu: własna firma Odpowiedz z cytatem

Witam, zastanawiam się nad tym czy nie otworzyć działalności ale trochę martwią mnie te zusy, faktury i w ogóle formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym sobie można poradzić nawet samemu lub posiłkując się ogarniętą księgową Wink Problem to reklama przy obecnej konkurencji, bo tu trzeba mieć pomysł by dostrzegli nas klienci. Polecić tu mogę http://primaverapr.pl/ którzy i dla mnie działali. Specjalizują się w marketingu internetowym i świetnie im to wychodzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swoosh
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: cf

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę dać jedną radę ze swojego doświadczenia - asystentka wirtualna. To naprawdę ułatwia pracę, więc polecam skorzystać z takich usług.
_________________
cds
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
rippin.duane
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2020
Posty: 6
Skąd: Bielsko Biała

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno prowadzenie własnej działalności wymaga dużej odwagi i cierpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, prowadzenie biznesu to spore wyzwanie Smile Jeśli zajmujecie się produkcją i szukacie producenta dobrych jakościowo pojemników sztaplowanych to zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą firmy Schoeller Allibert https://www.schoellerallibert.com/pl/products/stackable-containers/. Ich oferta jest bardzo rozbudowana a produkty cechuje wysoka jakość i umiarkowane ceny. To świetny partner w biznesie ( nie tylko tym produkcyjnym).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto pamiętać o bezpieczeństwie swojej sieci i danych, które niestety zdarzają się zagrożone. Na stronie https://www.itpunkt.pl/oferta/sieci-lan-wan-vpn znajdziecie cenną wiedzę. Firma przybliży wam ofertę jaka pozwoli wam na zabezpieczenie swojej działalności już od początku jej funkcjonowania. Myślę, że kompleksowa obsługa zapewni wam sporo spokoju i mniej nerwów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do biznesu, jak ktoś prowadzi biznes gastronomiczny to z racji narzuconych przez rząd restrykcji, że trzeba wymienić kasę fiskalną na kasę online radzę wam wymienić swoje kasy póki są promocje. Do swojej restauracji zamówiłem kasę stacjonarnie w sklepie https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/warszawa. Kasy są łatwe w obsłudze i ta firma oferuje bezpłatne szkolenia dla właścicieli i pracowników. Moi pracownicy już są przeszkoleni do pracy i czekamy na zniesienie obostrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja równiez prowadzę własna firmę i bardzo możliwe że zaraz z początkiem 2021roku będę korzystac z usług firmy jaką jest https://www.isecure.pl/ Zajmuje się ona badaniem oraz usprawnianiem systemów bezpieczeństwa danych naszych firm na tle cyberprzestępczości i nie tylko. Wycieki danych mogą słono kosztowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety trzeba się tym martwić. Dużo może ułatwić dobre narzędzie do rozliczania faktur, takie jak Taxomatic, który posiada możliwość skanowania faktur, ma świetne zabezpieczenia i oferuje darmowe aktualizacje, co jest niezwykle ważne przy programach do księgowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Nie Sty 10, 2021 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie obecnie wręcz pracować u kogoś, bo własna firma to własne zasady. Jednak na podstawie już kilku lat i dwóch firm, wiem, że coraz bardziej ważna jest reklama w sieci. Teraz to bardziej tam żyją ludzie i to tam trzeba zawalczyć o klienta. Tu ludzie od http://web-city.pl/ pomogli mi, prowadząc dla mnie działania marketingu internetowego, głównie szeptanki. Dzięki temu jestem po prostu bardziej widoczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż właśnie to. Sama zastanawiam się nad tym czy tak na prawdę dam sobie radę z prowadzeniem własnego biznesu. Bo jednak nie tylko to jest sama przyjemność, ale także i obowiązki. Bo bardzo ważne jest to jak wystawiamy faktury. Bo chociażby taka data faktury ma bardzo duże znaczenie. A jak sama wiem, zdarzają się także i takie małe błędy na fakturach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 4:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarządzania firmą na samym początku, nie jest łatwe, ale wszystkiego można się nauczyć i nabrać wprawy. Bardzo ważne jest jednak, by nie brać na siebie zbyt dużo. Wiele zagadnień prowadzenia firmy można zlecić zewnętrznym podmiotą - i dzięki temu mieć pewność, że zajmują się tym specjaliści i wszystko jest prawidłowo poprowadzone. U nas w firmie tematyką ochrony danych osobowych zajmuje się Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - https://abi-info.pl/. Jej usługi obejmują szeroko pojęte bezpieczeństwa danych w firmach i wszystko co się z tym wiąże. Przygotowali dla nas odpowiednie procedury, przeszkolili pracowników, wykonują regularne audyt, a także w przypadku jakichkolwiek problemów - służą doradztwem i pomocą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frederic.oberbrunner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad odpowiednim audytem finansowym w firmie. Celem audytu jest przede wszystkim zwiększenie wiarygodności raportowanej sytuacji finansowej i wyników działalności. Urzędy mogą wymagać przedstawienia wyników audytu. Ponadto kredytodawcy zazwyczaj wymagają przeprowadzenia audytu sprawozdania finansowego podmiotu, któremu mają pożyczyć środki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gegot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 107

PostWysłany: Czw Mar 11, 2021 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak najlepiej jeszcze zainwestowac w computing cloud Naprawde jest to bardzo fajna i przydatna rzecz w firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Czw Mar 11, 2021 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie własnej firmy wiążę się z wieloma obowiązkami. Oprócz ochrony obiektu ważna jest też ochrona danych które obecnie są pod kontrolą. Nie mogą wypłynąć do byle kogo więc zadbaj o ich bezpieczeństwo i skorzystaj z oferty https://www.isecure.pl/ która zajmuje się ochroną danych i wdrażaniem RODO w firmie. Nie lekceważ tematu bo kary są bardzo wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy