FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór kserokopiarki do firmy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 9:41 am    Temat postu: Wybór kserokopiarki do firmy Odpowiedz z cytatem

Jaka firma robi dobre i tanie kserokopiarki? Szukam czegoś do mojej firmy i nie ukrywam, że liczy się dla mnie atrakcyjna cena i by była ekonomiczna, a przy tym w miarę dobra jakościowo. Da się połączyć wszystkie te rzeczy? Jeśli tak, to który model będzie najlepszym rozwiązaniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Sob Lip 11, 2020 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałeś może nad dzierżawą kserokopiarki? Nie kupisz super dobrego sprzętu w niskiej cenie, bo jak w każdej dziedzinie, chcesz coś mocnego, to musisz wyłożyć pieniądze. Dlatego często dzierżawa jest znacznie korzystniejszą opcją. Trzeba to najzwyczajniej przekalkulować, czy w Twoim przypadku również będzie się bardziej opłacało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Nie Lip 12, 2020 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie siedzę w tym temacie jakoś mocno i nie ukrywam, że ciężko jest mi podejść do tego tematu. Jednak przyznam, że temat wynajmu mnie zaciekawił, ale czy w dłuższym przeliczeniu czasowym jest to w ogóle opłacalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Nie Lip 12, 2020 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej, bo po skończeniu wynajmu możesz wymienić go na nową kserokopiarkę, która będzie miała wyższe standardy, natomiast kupując ją na stałe, to niestety musisz bawić się w sprzedaż, gdy będziesz chciał wymienić na lepszy model, co jest znacznie bardziej uciążliwe. Teraz jest też spora konkurencja w firmach dzierżawiących drukarki, więc ceny są również atrakcyjniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę chyba porządnie poprzeglądać oferty, bo widzę, że jest sporo ofert w Katowicach na wynajem, tylko ceny dość mocno się różnią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wynajem kserokopiarek katowice, to powinny Ci przypaść do gustu usługi https://www.copyrem.pl/dzierzawa-kserokopiarek/. Jakiś rok temu przez długi czas przeglądałem oferty i ich wydała się być najkorzystniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy