FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wypozyczanie sprzetu budowlanego
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 4:01 pm    Temat postu: Wypozyczanie sprzetu budowlanego Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy potrzebne jest wiele sprzętu budowlanego. Nie każdego stać na to by kupić wszystko co jest potrzebne , dlatego też warto zapisać kontakt do takiej http://www.zenitbau.pl/uslugi.php wypożyczalni sprzętu budowlanego. Lepsze to niż kupowanie sprzetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się - jeśli potrzebujesz sprzętu czy rusztowań tylko na kilka dni, to zakup jest nieopłacalny. Zdecydowanie taniej wyjdzie wynajem. Jeśli chodzi o rusztowania, to bardzo dobrą ofertę ma firma Bau-Form.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JacekTT33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście zależy też jaki to ma być sprzęt - jeżeli rusztowanie to oczywiście nie ma co kupować, ale jeżeli np. wiertarka to wg mnie lepiej raz kupić i mieć własna niż za każdym razem wypożyczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że wiertarkę lepiej mieć własną, bo zawsze może się przydać i koszt zakupu nie jest jakiś ogromny. Co do innych drogich sprzętów to wygodniej i taniej jest je wynająć. Przy rusztowaniach natomiast, trzeba zwrócić uwagę by były porządne, zadbane - bo to przecież chodzi o nasze bezpieczeństwo. Dobre jakościowo rusztowania ma http://bau-form.pl/ i można też u nich uzyskać poradę, co do rodzaju rusztowań, jakie będą najlepsze do danej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kombajn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić swietna firme, z której usług korzystałem prz scinaniu drzew...swiadcza usługi podnośnikiem koszowym . Naprawde swietni fachowcy i bardzo przystępne ceny.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rusztowania, to z tego co wiem, najlepsze na rynku są te od Krause Systems. Wydaje mi się, że profesjonalne firmy budowlane powinny mieć własne systemy rusztowań, i to takich, które są funkcjonalne i gwarantują bezpieczną pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 82

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka wypożyczalnia to super sprawa, nie zawsze jest potrzeba kupowania sprzętu



visit this web-site
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczenie sprzętu budowlanego do prywatnych celów może być opłacalne, ale do firmy lepszym rozwiązaniem będzie kupno sprzętu, dla oszczędności używanego. Łatwo znaleźć taki w sieci, na https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Maszyny-i-urzadzenia/Maszyny-i-sprzet-budowlany często pojawiają się aukcje z maszynami i sprzętem budowlanym, w dość dobrym stanie, warto się przyjrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypożyczalnia opłaca się, ale musi być duzy wybór sprzętu specjalistycznego jak na przykład zagęszczarki, glebogryzałki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rusztowania budowlane dla firm, to moim zdaniem lepiej jest je po prostu kupić niz wypożyczać. Są firmy takie jak ta http://www.ruboscaffolding.com/ , które w bardzo korzystnych cenach sprzedają takie rzeczy i uważam że warto z ich usług korzystać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem zdania, że warto wynajmować maszyny budowlane. Przecież nie każdą firmę czy też osobę prywatną stać na kupno maszyn i innych sprzętów. Wiem, że wynajmowanie wychodzi drożej, ale przecież lepiej jest mieć wynajęty sprzęt niż nie mieć go w ogóle. Ja zastanawiam się teraz nad wynajęciem żurawi z tej oferty https://hvlft.com/zurawie-hydrauliczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy jeszcze co chcesz wynając mniejszy sprzęt do remontów, czy coś większego jak koparki, czy auta ciężarowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy jeszcze co chcesz wynając mniejszy sprzęt do remontów, czy coś większego jak koparki, czy auta ciężarowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto wynajmować maszyny. U nas w firmie, która ma sporo zleceń, wiele z maszyny właśnie wypożyczamy, bo tak jest taniej i wygodniej. Chociażby taki podajnik mas bitumicznych - bardzo przydatna maszyny, z tym, że nie potrzebujemy jej cały czas. Kupno to spory wydatek, a i tak maszyny przez większość czasu stała by nieużywana. A jak ją wynajmujemy to tylko wtedy,kiedy faktycznie jest potrzebna. Mamy sprawdzoną firmę - http://bellator-mb.pl/, gdzie zawsze wypożyczamy potrzebny nam sprzęt i zawsze wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprostszym rozwiązaniem będzie wynajęcie takiego sprzętu budowlanego, dlatego też rozejrzyj się w swojej okolicy za takimi ofertami jak ta http://landingdekarze.rst.com.pl/dzwig-budowl any-towarowy/. Takie rozwiązanie nie będzie zbytnio obciążało Twojej kieszeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy