FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zestaw kuchenny dla żony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damianborczek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 23

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 8:29 pm    Temat postu: Zestaw kuchenny dla żony Odpowiedz z cytatem

Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o gotowanie i sprzęt kuchenny, a wiem ze mojej żonie marzy się jakiś fajny zestaw do gotowania,bo uwielbia pichcić. Polećcie coś proszę co będzie miało dobrą jakość i nadaje się na prezent pod choinke. Czasu coraz mniej, chciałbym zdążyć przed świątecznym zgiełkiem w sklepach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mewelina
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 24

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahh gdyby mój mąż był tak wspaniałomyślny i chciał mi kupić coś do gotowania ;D bo moje obecne garnki i brytfanna są w opłakanym stanie. Tez się rozglądam za czymś w sklepach, ale nie wiem której marce zaufać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziarusia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 24

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ufam już od kilku lat Valdinoxowi i nie zawiodłam się. Mam kilka garnków i dwie patelnie. Gotowanie stało sie moją pasją Smile mają taki specjalny garnek, który nadaje się tez do zapiekania w piekarniku. Sprzęt działa intuicyjnie, łapki nie przegrzewają sie, patelnia świetnie sobie radzi bez duzych ilości oleju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pyra
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Wrz 2019
Posty: 16

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowniez slyszalem duzo dobrych opinii o tej marce. Wyguglowalem jak wyglądaja ich zestawy- prostota, elegancja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do gotowania to pierwsze co mi się kojarzy to garnki porządne, jakiś zestaw. Zobacz sobie aluminiowe garnki Granite Royal i patelnie Banquet na Ceneo.pl, myślę, że to zestaw ideał dla pani domu. Garnki różnej wielkości, rondel, patelnia. Z nieprzywierającą powłoką. Wyposażone w indukcyjne dno i miękkie gałki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak garnki to tylko te z firmy " Valdinox". Nie ma opcji by znalezc coś lepszego w tym przedziale cenowym. polecam szczególnie tą kolekcję Expert, bo można jej spokojnie używać i na płycie i w piekarniku a ja często w ten sposób gotuję i nie muszę co chwilę zmieniać naczyń. Na plus niewygórowane ceny i dostępność na allegro czy np w Selgrosie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michu_u
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zestawy garnków są w zasadzie różne... ja mam zestaw garnków Tefal i jest ok, chociaż widziałem też inne fajne z innych marek. Nie wiem, co chcesz, by w takim komplecie się znajdowało? A moze zamiast garnków kupić jakąś fajną brytfannę? te żeliwne brytfanny podobno są fajne do pieczenia mięs, zapiekanek warzywnych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy