FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaką kartę graficzną wybrać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andziana
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 16

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 2:03 pm    Temat postu: Jaką kartę graficzną wybrać Odpowiedz z cytatem

Dowiedziałam się, że za nie długo będzie w sprzedaży nowa gra. Od jakiegoś czasu staram się składać swój własny komputer aby spełnił wszytkie wymagania . Potrzebowałam karty graficznej o odpowiednim poziomie. Wybrałam dość nie dawno https://ekspert.ceneo.pl/geforce-rtx-3090-specyfikacja . Karta graficzna i parametry przewyższają moje oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
cetol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie polecam sobie zerknąć w internecie za takimi kartami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1869

PostWysłany: Wto Lip 11, 2023 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu biurowego, takiego jak netbooki, laptopy czy tablety, które umożliwią Ci efektywną pracę, zwróć uwagę na portal https://www.wybieramlaptopa.pl/ Znajdziesz tam konkretne informacje i porady, które pomogą Ci w wyborze najlepszego sprzętu dostosowanego do Twoich potrzeb. Dzięki temu będziesz mógł pracować na najwyższym poziomie. Na pewno będzie to dużo łatwiejsze i co najważniejsze sprzęt po prostu będzie Wam służył długimi latami. Pozdrawiam serdecznie i daj znać na jaki wariant się ostatecznie zdecydowaliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy