FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Poszukiwanie inspiracji do gotowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Auger21
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 13

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2024 8:56 am    Temat postu: Poszukiwanie inspiracji do gotowania Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może polecić mi strony z niebanalnymi przepisami? Chciałbym wprowadzić trochę nowości do mojej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OscarW
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 11

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2024 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź koniecznie https://www.alfamix.pl/ - to skarbnica różnorodnych przepisów kulinarnych, idealna dla poszukujących inspiracji w gotowaniu. Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji, które z pewnością ożywią Twoje codzienne posiłki. Osobiście jestem zachwycony różnorodnością i oryginalnością dostępnych tam przepisów. To świetny sposób, aby dodać trochę kreatywności do swojej kuchni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 826

PostWysłany: Pią Maj 10, 2024 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moze jesli gotowanie sprawia Ci frajde i szukasz nowych pomyslow pomysl o jakis warsztatach kulinarych? Moja znajoma korzystala z tych https://twojegastro.com/nasze-szkolenia/warsztaty-kulinarne/ i sobie bardzo chwalila forme warsztatow i swietne przygotowanie zarowno merytoryczne jak i praktyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 105

PostWysłany: Sro Maj 15, 2024 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inspiracji do gotowania w internecie znajdziesz mnóstwo na stronach, blogach, FB czy insta. Dobrym uzupełnieniem są też programy kulinarne w TV, gdzie przedstawiane przepisy są łatwe do odtworzenia w domowym zaciszu kuchni. Z inspiracji tych możesz korzystać tylko w momencie gdy masz dobry internet i kablówkę od Elpos gdzie takie programy można znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy