zachodniopomorskie | Ogladane 95 razy
Sprzedam działkę » Darłowo
W sprzedaży siedem działek budowlanych o powierzchniach: pięć działek o powierzchni 1 095 mkw. każda, jedna działka o powierzchni 1 212 mkw. i jedna działka o powierzchni 1 299 mkw. Działki w kształcie prostokąta o długości boku 44 m i szerokości 25 m (5 działek), dwie działki o szerokości 27 m. W planie zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami wbudowanymi. Powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki, ilość kondygnacji nadziemnych - max 3, trzecia w poddaszu, wysokość zabudowy do 11,5 m. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia od 35 do 45 stopni. Cena działek 200 zł/mkw. Działki znajdują się w sąsiedztwie obwodnicy miejskiej prowadzącej z Darłowa do Darłówka od strony wschodniej w odległości 1 400 m od morza i 600 m od Darłowa. Uzbrojenie w postaci wody, prądu i kanalizacji w odległości 40 m od granicy działek.
| Oferta z dnia: |
2008-10-31 |
| Numer oferty: |
27304 |
| Ogladane: |
95 razy |
| Cena: |
260000 zł |
| Zobacz: |
|
| Powierzchnia: |
1299 m2 |
| Udogodnienia w obiekcie: |
Działka uzbrojona, |
| Adres: |
600m od Darłowa |
| Miejscowosc: |
Darłowo |
| Dzielnica: |
1400m od morza |
| Telefon: |
059 8102790 |
| Telefon komórkowy: |
0668156667 |
| Osoba do kontaktu: |
Lilla Budynek |
| Fax: |
0598102794 |
| Strona internetowa: |
www.budyneksc.pl |
| Wiadomość do autora oferty: |
|
 |
Ogłoszenie dodane przez firmę: Budynek s.c.Zachodniopomorskie 76-150 Darłowo Rzemieślnicza 10 |
Inne oferty w tym województwie
Z dnia: 2008-02-25

Działka o powierzchni 0,3003 ha ładnie usytuowana, w kształcie prostokąta, ukształtowanie terenu płaskie. Atrakcyjna lokalizacja wsi Strzeżenice, przy drodze do Mielna. Do morza w linii prostej ok. 1,5 km, do Jeziora Jamno ok. 900 m. Do centrum Koszalina ok 10 km. Dogodny dojazd do Koszalina i do Mielna - autobus miejski, busy. Aktualnie w ewidencji gruntów działka sklasyfikowana jako grunty
więcej.. »
Z dnia: 2008-08-26

Obiekt handlowo-usługowy, jednopiętrowy, murowany, w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 144 mkw. W skład nieruchomości wchodzi: bar gastronomiczny o łącznej powierzchni użytkowej 100 mkw. - sala konsumpcyjna o powierzchni 50 mkw., toalety dla klientów, zaplecze socjalne i magazynowe oraz ogródek piwny na 8 dużych (8 miejsc siedzących) stołów. Na podłogach i ścianach płytki
więcej.. »
Z dnia: 2007-09-18

Użytki rolne zabudowane o powierzchni 5436m w tym rolne klasy IIIb o powierzchni 1517m oraz pozostała część rolna zabudowana klasy IIIb o powierzchni 3919m. Działka zabudowana 3 budynkami gospodarczymi oraz 1 budynkiem mieszkalnym, wszystkie budynki I kondygnacyjne. Do kapitalnego remontu lub rozbiórki. Działka znajduje się na trasie Kamień Pomorski - Pobierowo ok 5km od głównej drogi -w kierunku
więcej.. »
Z dnia: 2007-08-26

Szczecin - Płonia, ul.Herbaciana, nowe osiedle z oświetlonymi ulicami
działka nr 210/4 pow. 1352 m2;
Działka położona w pięknej okolicy, z widokiem na Puszczę Bukową i dolinę rz. Płonia, na nowo powstającym osiedlu, droga dojazdowa miejska z oświetleniem. Lokalizacja gwarantuje jednocześnie ciszę i dogodny dojazd do centrum miasta.
Działka posiada aktualny plan zagospodarowania
więcej.. »
Z dnia: 2007-04-27

Trzebiatów - 10 km do morza , mieszkanie bardzo sloneczne z duzym balkonem połozone w centrum miasta . Zamienie na mniejsze 2 pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu lub Szczecine .
więcej.. »